Ćwiczenia z angielskiego dla zespołów płacowych od Grant Thornton

Zeszyt ćwiczeń do nauki języka angielskiego przygotowany przez pracowników Departamentu Outsourcingu Kadrowo-Płacowego Grant Thornton dla koleżanek i kolegów po fachu!

 

Branżowe słownictwo, najczęściej używane zwroty czy wzory dokumentów – serdecznie zapraszamy do bezpłatnego pobierania i udostępniania naszego zeszytu ćwiczeń do angielskiego!

 

W Grant Thornton doskonale wiemy i rozumiemy, że potrzeba zawodowego rozwoju jest jednym z kluczowych oczekiwań każdego pracownika. Dlatego dbamy, by pracujący z nami ludzie mogli spełniać swoje zawodowe marzenia i dążenia. Poczucie satysfakcji z wykonywanej pracy i świadomość tego, że zawodowa pasja przekłada się na sukces zespołu i całej firmy, a także indywidualny wzrost każdego pracownika, to wartość, jaką chcemy się dzielić ze wszystkimi. Dlatego też nasze koleżanki i koledzy – wspaniali pasjonaci kadr i płac, przygotowali dla Państwa zeszyt ćwiczeń do nauki języka angielskiego, korzystając z własnej wiedzy, umiejętności oraz chęci pomocy innym.

 

Przez poniższą publikację chcemy zainspirować podobnych nam – entuzjastów zagadnień płacowych – do wspólnej nauki języka angielskiego. Nasz program zawodowego rozwoju nosi nazwę „Uwolnij swój potencjał' i między innymi przez nasz cykl zeszytów do nauki angielskiego, razem z Państwem – uwalniamy wspólny potencjał do sięgania po zawodowy sukces!

Aby pobrać plik, zapisz się na nasz Newsletter poniżej – oprócz zeszytu ćwiczeń, będziesz od nas otrzymywać informacje o najważniejszych zmianach w prawie i ciekawe raporty.

 

 

Pierwsza edycja naszego zeszytu ćwiczeń dotyczyła zagadnień stricte kadrowych – można ją pobrać tutaj >> (klik). Bieżąca obejmuje aspekty płacowe. Planujemy również publikację zeszytu ćwiczeń do nauki języka angielskiego ze specjalistycznym słownictwem z zakresu finansowo-księgowego.

 

 

Życzymy Państwu powodzenia w codziennych wyzwaniach zawodowych i mamy nadzieję, że opracowany przez nas zeszyt ćwiczeń okaże się przydatnym narzędziem podnoszenia kwalifikacji.

 

Monika Smulewicz, Magdalena Marcinowska, Edward Nieboj

Partnerzy Grant Thornton

Zobacz także

Skomentuj