Alert! Darmowe szkolenie z PIP o zatrudnianiu cudzoziemców! Zapisy do dziś!

PIP zaprasza Polaków i Ukraińców na szkolenie w wersji online pt.: „Legalność zatrudnienia obywateli polskich i cudzoziemców przy pracach sezonowych”.

 

Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi zaprasza obywateli Polski i Ukrainy – w tym pracodawców – na bezpłatne szkolenie on-line, organizowane w ramach kampanii informacyjnej Europejskiego Urzędu ds. Pracy z cyklu „Prawa przez cały rok”, poświęcone legalności zatrudnienia obywateli polskich i cudzoziemców przy pracach sezonowych.

 

Szkolenie odbędzie się 20 września 2021 r. o godzinie 10:00 poprzez aplikację MS Teams. Będzie prowadzone w języku polskim oraz ukraińskim.

Na szkolenie można się zapisywać wyłącznie do 15 września br. – dostępnych jest zaledwie 25 miejsc. Organizatorzy podają jednak, że przy większym zainteresowaniu zostanie zorganizowana kolejna edycja szkolenia.

 

Zapisy na szkolenie odbywają się przez << formularz kontaktowy (klik) >> na witrynie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi.

 

UWAGA! Szukasz kompendium wiedzy z aktualnymi informacjami na temat zatrudniania obcokrajowców w Polsce?
Pobierz bezpłatne Przewodniki Grant Thornton na temat zatrudniania cudzoziemców >> (klik)

 

oprac. HZK za pip.gov.pl

mm

Starszy specjalista ds. content marketingu w Grant Thornton. Prasowy dziennikarz ekonomiczny z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, samodzielna księgowa. Wieloletni współpracownik Grupy Wydawniczej Infor oraz Wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Pisała m.in. dla Dziennika Gazety Prawnej czy Wydawcy Harvard Business Review Polska. Laureatka wyróżnienia prasowego „Pióro Odpowiedzialności” przyznawanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Zobacz także

Skomentuj