Chcesz dofinansowanie z PFRON? ZUS zaprasza na szkolenie!

ZUS i PFRON zapraszają na bezpłatne szkolenie online osoby zainteresowane dofinansowaniem wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników i księgowych, a także przedsiębiorców z niepełnosprawnościami.

 

9 grudnia 2021 r. w godz. 10.00-11.30 odbędzie się bezpłatne szkolenie online z udziałem ekspertów bydgoskiego oddziału ZUS oraz kujawsko-pomorskiego oddziału PFRON. Szkolenie to jest adresowane do:

  • przedsiębiorców zainteresowanych dofinansowaniem wynagrodzeń osób niepełnosprawnych,
  • pracowników biur rachunkowych
  • oraz osób z niepełnosprawnością, które prowadzą własną firmę.

Czego się dowiesz o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych?

W trakcie szkolenia – zgodnie z informacjami przekazanymi przez UM Włocławek – będzie można poszerzyć wiedzę na niżej wymienione tematy.

  • Jakie korzyści daje zatrudnianie osób z niepełnosprawnością?
  • O jaką pomoc finansową mogą ubiegać się osoby niepełnosprawne, które prowadzą własną działalność gospodarczą?
  • Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dofinansowanie wynagrodzenia dla pracowników z orzeczoną niepełnosprawnością?
  • Czy osoby z niepełnosprawnością, które pobierają świadczenia emerytalno-rentowe mogą wykonywać pracę zarobkową?

 

Kiedy i gdzie się zapisać na szkolenie PFRON i ZUS? 

Zapisy na wspomniane szkolenie są przyjmowane do 6 grudnia 2021 r. pod adresem ewa.niedlich@pfron.org.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „zgłoszenie ZUS”, natomiast w treści podać swój numer kontaktowy oraz liczbę osób chętnych do udziału w szkoleniu. Szkolenie zostanie zrealizowane za pośrednictwem platformy MS Teams.

 

Potrzebujesz wsparcia w zakresie naliczania wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników?
Skorzystaj z outsourcingu kadrowo-płacowego Grant Thornton >>

 

oprac. za Informacja prasowa UM Włocławek

mm

Starszy specjalista ds. content marketingu w Grant Thornton. Prasowy dziennikarz ekonomiczny z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, samodzielna księgowa. Wieloletni współpracownik Grupy Wydawniczej Infor oraz Wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Pisała m.in. dla Dziennika Gazety Prawnej czy Wydawcy Harvard Business Review Polska. Laureatka wyróżnienia prasowego „Pióro Odpowiedzialności” przyznawanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Zobacz także

Skomentuj