Dziś HR Day 2022 - Ogólnopolski Dzień Pracowników HR!

HR Day, to święto każdego HR-owca – niezależnie od tego, czy jest ekspertem, czy zajmuje stanowisko juniorskie, czy specjalizuje się w HR twardym, czy miękkim – głoszą jego pomysłodawcy.

 

HR Day, święto obchodzone 20 czerwca od 2013 roku z inicjatywy Grupy Pracuj.pl, ma jeden nadrzędny cel: docenić pracowników HR. Zgodnie z intencjami pomysłodawców, ma być dniem, który „integruje społeczność i z którego płynie przekaz do wszystkich i każdego z osobna: jesteś ważny i potrzebny„.

 

Autorzy koncepcji HR Day tak wyjaśniają motywacje, które niemal dekadę temu stały za powołaniem tego święta i do dziś pozostały niezmienne: „Chcemy ich docenić, pokazać im, że są dla nas ważni jako klienci i partnerzy procesów rekrutacyjnych, ale też odgrywają ogromną rolę w organizacjach i na rynku pracy. Od ich postawy, kompetencji i podejmowanych działań zależą strategie i wizje biznesowe, przyszłość kandydatów i rozwój pracowników. Warto to dostrzec, podkreślić i okazać wdzięczność.”

 

Wszystkiego najlepszego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Pracowników HR! 😊

 

Specjalnie z okazji Dnia Kadrowca 2022, jak również jest określany HR Day, trzy fantastyczne przedstawicielki zespołu outsourcingu kadrowo-płacowego Grant ThorntonKatarzyna Hardek (starsza specjalistka), Patrycja Jakubowska (specjalistka) oraz Magdalena Kaźmierczak (młodsza specjalistka) – nagrały dla Was dedykowane materiały. Jeden z filmów znajdziecie TUTAJ 👇

 

https://www.tiktok.com/@grant_thornton_polska/video/7111221088310414597?_t=8TJTwRN2A3a&_r=1

 

oprac. HZK za wyzwaniahr.pracuj.pl

mm

Starszy specjalista ds. content marketingu w Grant Thornton. Prasowy dziennikarz ekonomiczny z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, samodzielna księgowa. Wieloletni współpracownik Grupy Wydawniczej Infor oraz Wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Pisała m.in. dla Dziennika Gazety Prawnej czy Wydawcy Harvard Business Review Polska. Laureatka wyróżnienia prasowego „Pióro Odpowiedzialności” przyznawanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Zobacz także