Alert! Roczne rozliczanie składki na ubezpieczenie zdrowotne – ZUS zaprasza na webinarium

Dołącz do webinarium ZUS już 17 kwietnia br. i zdobądź informacje na temat rocznego rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne!

 

Pracownicy ZUS-u zapraszają wszystkich zainteresowanych tematem rocznego rozliczenia składki zdrowotnej na bezpłatne webinarium, które odbędzie się 17 kwietnia 2023 r. w godzinach 13.00-15.00 na platformie Webex. Podczas szkolenia eksperci z centrali ZUS przedstawią obowiązujące przepisy i zasady dotyczące rocznego rozliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne oraz odpowiedzą na pytania uczestników.

 

Webinarium będzie dostępne dla każdego zainteresowanego (nie trzeba się rejestrować). Aby wziąć udział, wystarczy kliknąć w ten link >> Webinarium ZUS roczne rozliczenie składki na ubezpieczenie zdrowotne <<. Nie trzeba mieć zainstalowanej żadnej specjalnej aplikacji – wystarczy połączenie z internetem i przeglądarka.

 

Program webinarium ZUS na temat rocznego rozliczenia składki zdrowotnej

W programie ww. webinarium eksperci omówią m.in.:

  • obowiązujące przepisy dotyczące ustalania rocznej podstawy wymiaru i składki na ubezpieczenie zdrowotne w zależności od formy opodatkowania,
  • zasady wypełniania dokumentów rozliczeniowych w zakresie rocznego rozliczenia, w tym najważniejsze zmiany w programie Płatnik,
  • obsługę wniosku o zwrot nadpłaty,
  • obowiązujące terminy na roczne rozliczenie składki i wniosek o zwrot nadpłaty.

 

Potrzebujesz wsparcia w zakresie kadrowo-płacowym? >> Skorzystaj z outsourcingu kadrowo-płacowego Grant Thornton >>

 

oprac. HZK za ZUS

mm

Starszy specjalista ds. content marketingu w Grant Thornton. Prasowy dziennikarz ekonomiczny z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, samodzielna księgowa. Wieloletni współpracownik Grupy Wydawniczej Infor oraz Wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Pisała m.in. dla Dziennika Gazety Prawnej czy Wydawcy Harvard Business Review Polska. Laureatka wyróżnienia prasowego „Pióro Odpowiedzialności” przyznawanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Zobacz także