Zeszyt polsko-ukraiński z zagadnieniami kadrowymi

Zespół outsourcingu Grant Thornton opracował zeszyt ćwiczeń ze słownictwem kadrowym w wersji polsko-ukraińskiej dla koleżanek i kolegów po fachu. Znajduje się w nim między innymi branżowe słownictwo, najczęściej używane zwroty czy wzory dokumentów. Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego pobierania i udostępniania. Życzymy sukcesów w rozwijaniu własnego zawodowego potencjału!

 

W Grant Thornton mamy pewność, że potrzeba rozwoju jest jednym z najważniejszych oczekiwań każdego pracownika i pracodawcy. Dlatego dbamy o to, by każdy mógł tutaj spełniać swoje marzenia o rozwoju zawodowym. Chcemy, by członkowie naszego zespołu odczuwali satysfakcję z pracy i mieli świadomość, że ich zawodowa pasja przekłada się na sukces naszego wspólnego biznesu.

Naszymi wartościami chcemy dzielić się ze wszystkimi, dlatego członkowie naszego działu outsourcingu – wspaniali pasjonaci kadr i płac – korzystając ze swoich kompetencji językowych oraz chęci pomocy, przygotowali dla Państwa zeszyt ćwiczeń ze słownictwem kadrowym w wersji polsko-ukraińskiej.

 

Aby pobrać plik, należy zapisać się na naszego Newslettera (poniżej) – oprócz zeszytu ćwiczeń, będziemy przesyłać informacje o najważniejszych zmianach w prawie oraz ciekawe raporty.

   

  Pierwsza edycja zeszytu ćwiczeń dotyczy zagadnień stricte kadrowych – w planach mamy jeszcze edycje płacowe i księgowe.

   

  Wcześniej opublikowaliśmy także ćwiczenia w języku angielskim kadrowo-płacowe – tutaj >> oraz finansowo-księgowe – tutaj >>.

   

  Nasz program rozwoju zawodowego nosi nazwę „Uwolnij swój potencjał' i poprzez tę publikację właśnie to robimy! Uwalniamy nasz i Państwa potencjał do sięgania po sukces zawodowy!

   

   

  Życzymy Państwu powodzenia w codziennych wyzwaniach zawodowych i mamy nadzieję, że niniejszy zeszyt ćwiczeń będzie dla Państwa inspiracją do podnoszenia kwalifikacji.

   

   

  Monika Smulewicz, Edward Nieboj, Magdalena Marcinowska

  Partnerzy Grant Thornton

  Zobacz także

  Skomentuj