Flash news - podsumowanie sierpnia na blogu kadrowym i księgowym Grant Thornton

Zapraszamy na filmowe podsumowanie minionego miesiąca na blogach kadrowym i księgowym Grant Thornton!

 

Sierpień był kolejnym trudnym miesiącem, spod znaku walki z pandemią koronawirusa. Miesiącem, w którym liczba zachorowań ponownie poszybowała w górę, w związku z czym rząd wprowadził w kraju podział na strefy zagrożenia – żółtą i czerwoną, o czym na bieżąco informowaliśmy na naszych blogach.

Równocześnie, niezależnie od dynamicznej sytuacji epidemicznej, resort edukacji ogłosił powrót dzieci i uczniów do placówek edukacyjno-wychowawczych z dniem 1 września. Jednak nie wszędzie jest to możliwe Co w takiej sytuacji z dodatkowym zasiłkiem opiekuńczym? Został kolejny raz przedłużony (mimo wcześniejszych dementi), ale tym razem w ZUS zmieniła się interpretacja dotycząca zasad jego przyznawania. O tym, oraz o innych ważnych zagadnieniach z zakresu kadrowo-płacowego oraz finansowo-księgowego, również pisaliśmy w minionym miesiącu na naszych blogach.

 

Serdecznie zapraszam do odświeżenia sobie wszystkiego, z czym nasza gospodarka i firmy mierzyły się w sierpniu AD. 2020 – zazwyczaj zwycięsko. Wejdźmy w kolejny miesiąc jeszcze silniejsi, bo niewątpliwie sporo hartu ducha wymaga funkcjonowanie w tak turbulentnych czasach, jak te obecne.

Filmowy skrót znajduje się pod tym linkiem: https://youtu.be/Rmj0mMvDlfc 

 

mm

Menedżer ds. marketingu, Outsourcing Grant Thornton

Zobacz także

Skomentuj