Flash news - podsumowanie października na blogu kadrowym i księgowym Grant Thornton

Zapraszam na filmowe podsumowanie października 2020 roku na blogu HR oraz Księgowość jest sexy ekspertów Grant Thornton – miesiąca, który z pewnością przejdzie do historii.

 

Mimo szalejącej II fali pandemii oraz przetaczających się przez Polskę czarnych protestów kobiet, rząd ponad napięciami ma moc do uchwalania kolejnych ważnych zmian dla polskich obywateli i firm. Dwa dni temu posłowie przegłosowali szereg zmian podatkowych – w tym wiele bardzo niekorzystnych dla przedsiębiorców, tuż po wprowadzeniu od 24 października czerwonej trefy na terenie całego kraju. W obliczu częściowego lockdownu premier zapowiedział wsparcie dla firm ponownie objętych restrykcjami, jednak – zgodnie z informacjami płynącymi ze strony szefa resortu finansów – tym razem pomoc rządowa będzie nie dywanowa, a udzielana z chirurgiczną precyzją podmiotom najbardziej tego potrzebującym.

 

Co jeszcze działo się w mijającym miesiącu? O kluczowych sprawach – jak zawsze – pisali eksperci Grant Thornton na Blogu HR, Księgowość jest sexy oraz głównej witrynie GT. Serdecznie zapraszam na filmowe podsumowanie ich najważniejszych publikacji!

 

Filmowy skrót znajduje się pod tym linkiem: https://youtu.be/sqGjyc8ibcM 

Do zobaczenia!

 

 

Potrzebujesz wsparcia dla swojej firmy w tym trudnym czasie?

Skorzystaj z pakietu szczepionkowego Grant Thornton >>.

Te usługi pomogą Tobie przetrwać kryzys >>. 

 

mm

Menedżer ds. marketingu, Outsourcing Grant Thornton

Zobacz także

Skomentuj