Flash news - podsumowanie stycznia na blogu kadrowym i księgowym Grant Thornton

Zapraszam na filmowe podsumowanie stycznia 2021 roku na blogu HR oraz Księgowość jest sexy ekspertów Grant Thornton – miesiąca obfitującego w zmiany prawne.

 

Styczeń 2021 roku wielu z nas będzie się kojarzył jako miesiąc płonnych nadziei, w którym rząd aż dwukrotnie ogłosił przedłużenie tzw. miękkiego lockdownu. W efekcie część przedsiębiorców zdecydowała się na złożenie pozwu zbiorowego przeciw Skarbowi Państwa lub na wznowienie działalności gospodarczej, mimo zakazów.

W międzyczasie specjaliści działów kadrowo-płacowych oraz finansowo-księgowych mozolnie, każdego dnia usiłowali (i nadal to robią) nadążyć za zamianami legislacyjnymi, z jakimi mają do czynienia na początku każdego roku kalendarzowego. Rok 2021 jest tym większym wyzwaniem, że obfituje w kolejne zmiany regulacji związane z trwającą już niespełna 12 miesięcy epidemią.

O wszystkim co najważniejsze, w tym ogromnie wymagającym czasie, pisali eksperci Grant Thornton na Blogu HRKsięgowość jest sexy oraz głównej stronie Grant Thornton. Serdecznie zapraszam na filmowe podsumowanie ich najistotniejszych publikacji!

 

Filmowy skrót znajduje się pod tym linkiem: https://youtu.be/SnyuoaKSrG8

Do zobaczenia!

 

mm

Menedżer ds. marketingu, Outsourcing Grant Thornton

Zobacz także

Skomentuj