Flash news – podsumowanie kwietnia na blogu kadrowym i księgowym Grant Thornton

Zapraszam na podsumowanie kwietnia 2021 roku na blogu kadrowym oraz księgowym ekspertów Grant Thornton – miesiąca m.in. wielu nowości w przepisach, zamykania i otwierania gospodarki czy Tarczy 9.0.

 

kwietniu 2021 roku eksperci Grant Thornton opublikowali ponad 50 artykułów. Poruszali w nich zagadnienia dotyczące m.in. konieczności podawania od 16 maja br. kodu zawodu w zgłoszeniach do ubezpieczenia, wymogów związanych z organizacją szczepień w firmach czy prawdopodobnego poszerzenia uprawnień urzędników PIP, którzy będą mogli w drodze decyzji przesądzić o istnieniu lub braku istnienia stosunku pracy. Nie zabrakło również zagadnień dotyczących zmian w podatku akcyzowym, cukrowym, pakiecie Vat e-commerce oraz SLIM VAT 2, czy możliwości składania czynnego żalu w przypadku niezłożenia w terminie np. sprawozdania finansowego.

 

O tym, co najważniejsze przeczytasz na Blogu HRKsięgowość jest sexy oraz głównej witrynie Grant Thornton. Serdecznie zapraszam na filmowe podsumowanie kluczowych publikacji ekspertów Grant Thornton!

 

Filmowy skrót znajduje się pod tym linkiem: https://youtu.be/UANLIUnuDZY 

Do zobaczenia!

 

mm

Menedżer ds. marketingu, Outsourcing Grant Thornton

Zobacz także

Skomentuj