Flash news - podsumowanie grudnia na blogach kadrowym i księgowym Grant Thornton

Zapraszam na grudniowe podsumowanie 2021 roku na blogu księgowym oraz kadrowym ekspertów Grant Thornton – miesiąca mrożącego krew w żyłach trendu rosnącej inflacji oraz gorących dyskusji wokół m.in. szczegółów Polskiego Ładu.

 

W grudniu 2021 tematy poruszane w przestrzeni publicznej w zakresie gospodarczo-politycznym nadal orbitowały wokół Polskiego Ładu czy morderczej inflacji, ale pojawił się też cały szereg nowych wątków, jak np. wprowadzane przez rząd kolejne restrykcje covidowe, podpisana przez Prezydenta ustawa budżetowa czy o inflacyjnym dodatku osłonowym, albo wchodzące od 17 grudnia przepisy dotyczące sygnalistów. Nasi eksperci znów mogli przebierać w tematach.

 

Oto kilka wybranych publikacji, jakie pojawiły się w minionym miesiącu we wszystkich kanałach komunikacji Grant Thornton, które polecam szczególnej uwadze:

Na blogu Poradnik HR polecam przede wszystkim te pozycje:

Z kolei z bloga Księgowość jest sexy wybrałam dla Was zwłaszcza te artykuły:

Natomiast na domowej witrynie Grant Thornton Waszej uwadze polecam następujące teksty i opracowania:

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapraszam do regularnego odwiedzania naszych stron:

🌐http://poradnikhr.blog/​​

🌐http://ksiegowoscjestsexy.blog/​​

🌐http://doradcypodatkowi.blog/​​

🌐https://grantthornton.pl/​​

#Księgowość​​ #Kadry​​ #Rachunkowość​​ #Outsourcing​​

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszam na filmowe podsumowanie grudnia 2021, życząc już teraz szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz wszystkiego co najlepsze w nowym, 2022 roku! Do zobaczenia pod tym adresem:

 

mm

Menedżer ds. marketingu w Departamencie Outsourcingu Grant Thornton. Kasia ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu zespołów i zarządzaniu ludźmi oraz w zarządzaniu projektami. Jest odpowiedzialnym liderem stawiającym w centrum swój zespół, który zawsze wspiera oraz menedżerem silnie zorientowanym na wyniki. W pracy stawia na trwałe relacje biznesowe, a także kreatywność i ciągły rozwój, które zapewniają elastyczność niezbędną do znajdowania odpowiedzi na nieustannie zmieniające się warunki rynkowe.

Zobacz także

Skomentuj