Flash news – podsumowanie czerwca na blogu kadrowym i księgowym Grant Thornton

Zapraszam na podsumowanie czerwca 2021 roku na blogu kadrowym oraz księgowym ekspertów Grant Thornton – miesiąca kolejnego luzowania obostrzeń i względnego powrotu do normalności.

 

W czerwcu 2021 roku podobnie jak w ubiegłym miesiącu uwaga przedsiębiorców koncentrowała się między innymi wokół kolejnych etapów odmrażania gospodarki, do działania wróciła m.in. branża MICE, możliwości szczepienia pracowników, oraz ogłoszonej przez partię rządzącą Strategii Demograficzna 2040. Stąd miesiąc ten obfitował w liczne publikacje i wystąpienia medialne ekspertów Grant Thornton, którzy dzięki swoim cennym analizom oraz fachowości chętnie byli cytowani w ogólnopolskich i branżowych mediach.

Ten miesiąc jest dla nas istotny także dlatego, że Grant Thornton został Gwiazdą Outsourcingu zdobywając prestiżową statuetkę w kategorii: księgowość, kadry i płace.

A jakie jeszcze ważne zagadnienia poruszali eksperci Grant Thornton?

W czerwcu na blogu Poradnik HR pisali między innymi:

Serdecznie zapraszam na filmowe podsumowanie kluczowych publikacji także z blogu Księgowość jest sexy oraz strony głównej Grant ThorntonFilmowy skrót znajduje się pod tym linkiem:

https://youtu.be/hS6DNYdbyZM

Do zobaczenia!

Zobacz także

Skomentuj