Flash news - podsumowanie listopada na blogach kadrowym i księgowym Grant Thornton

Zapraszam na podsumowanie listopada 2021 roku na blogu kadrowym oraz księgowym ekspertów Grant Thornton – miesiąca szeregu ważnych zmian w gospodarce i polityce.

 

Listopad nie okazał się jesienno-sennym miesiącem, ale nadzwyczaj gorącym, wypełnionym szeregiem ważnych zdarzeń zarówno w gospodarce, jak i polityce. Nagłówki w mediach regularnie dotykały zagadnień rewolucji w podatkach – czyli Polskiego Ładu, kryzysu na granicy z Białorusią czy szarżującej inflacji. Nasi eksperci mogli przebierać w tematach, które warto poruszyć.

Poniżej kilka wybranych publikacji, jakie pojawiły się w minionym miesiącu we wszystkich kanałach komunikacji Grant Thornton – polecam je szczególnej uwadze:

Na blogu Poradnik HR polecam przede wszystkim te pozycje:

Z kolei z bloga Księgowość jest sexy wybrałam dla Was zwłaszcza te artykuły:

Natomiast na domowej witrynie Grant Thornton Waszej uwadze polecam następujące teksty i opracowania:

 

Chcecie być na bieżąco? Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszych stron:

🌐http://poradnikhr.blog/​​

🌐http://ksiegowoscjestsexy.blog/​​

🌐http://doradcypodatkowi.blog/​​

🌐https://grantthornton.pl/​​

#Księgowość​​ #Kadry​​ #Rachunkowość​​ #Outsourcing​​

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszam na filmowe podsumowanie listopada 2021 – widzimy się pod tym adresem:

 

mm

Menedżer ds. marketingu w Departamencie Outsourcingu Grant Thornton. Kasia ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu zespołów i zarządzaniu ludźmi oraz w zarządzaniu projektami. Jest odpowiedzialnym liderem stawiającym w centrum swój zespół, który zawsze wspiera oraz menedżerem silnie zorientowanym na wyniki. W pracy stawia na trwałe relacje biznesowe, a także kreatywność i ciągły rozwój, które zapewniają elastyczność niezbędną do znajdowania odpowiedzi na nieustannie zmieniające się warunki rynkowe.

Zobacz także

Skomentuj